Jesteś tutaj: Produkty Optymizery

Optymizery

Tigo to amerykańska firma z Doliny Krzemowej w Kalifornii.
Innowacyjna platforma Tigo TS4-R to przełomowe podejście do optymalizacji systemów fotowoltaicznych. Po raz pierwszy w historii każdy pojedynczy moduł PV może być selektywnie wyposażony w dodatkowe funkcje. Tym samym, wysoka produkcja energii elektrycznej może być osiągana również na skomplikowanych dachach, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Różnie zorientowane połacie dachów, okresowo zacieniane lub zanieczyszczane nie stanowią już wyzwania z TIGO TS4-R. To najbardziej niezawodne, najtańsze i najbardziej wydajne rozwiązanie dla niemalże każdego systemu fotowoltaicznego.

Tigo dba o wysoki poziom bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznej. W sytuacji awaryjnej, takiej jak pożar system automatycznie wyłączy napięcie na każdym z paneli. Jest to obecnie najbezpieczniejszy sposób dezaktywacji instalacji fotowoltaicznej.

W naszej ofercie posiadamy również moduł Cloud Connect (CCA), który łączy inteligentne moduły Tigo i pozwala monitorować parametry instalacji na każdym z modułów.

Gwarancja: 25 lat.

Optymalizacja SolarEdge maksymalizuje przepływ mocy poprzez stałe śledzenie maksymalnego punktu mocy (MPP) każdego modułu. Pozwala utrzymać stałe napięcie w łańcuchu umożliwiając optymalną wydajność falownika SolarEdge. Daje możliwość monitorowania wydajności każdego modułu i przekazywania danych do systemu monitorowania. Każdy optymalizator mocy wyposażony jest w Safe DC, który automatycznie odłącza napięcie w modułach, gdy dojdzie do wyłączenia sieci lub inwertera

Gwarancja: 25 lat.