Jesteś tutaj: Produkty Moduły fotowoltaiczne

Moduły

SunPower Corporation to firma ze Stanów Zjednoczonych będąca liderem w dziedzinie produkcji modułów fotowoltaicznych. W ofercie firmy znajdują się najmocniejsze panele na rynku o mocy 400 W.

Ponad 25 milionów zainstalowanych paneli na świecie potwierdza trwałość technologii SunPower.
Dzięki zastosowaniu technologii Maxeon ogniwa są praktycznie odporne na problem mikropęknięć i charakteryzują się wytrzymałością na trudne warunki atmosferyczne, takie jak grad. Panele SunPower Maxeon łączą wysoką efektywność z największą trwałością obecnie dostępną polskim na rynku, co daje Ci więcej energii i oszczędności przez dłuższy czas.

Gwarancja: 25 lat na produkt i uzysk mocy.

SunLink PV została założona w 2004. Jest to światowy lider w produkcji modułów PV i rozwiązań do wytwarzania energii fotowoltaicznej. Specjalizuje się w produkcji paneli o wysokiej jakości i wydajności. SunLink PV realizuje globalną strategię marketingową i sprzedażową zdobywając kolejne rynki.

Obecnie produkty dostępne są już w ponad 20 krajach. Biura dystrybutorów znajdują się m.in. w Niemczech, Włoszech, Austrii, krajach Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji Południowo – Wschodniej.
Panele charakteryzują się wysoką i stabilną sprawnością do 18,9% dzięki innowacyjnej technologii wytwarzania. Zapewniają wydajność przy niewielkim nasłonecznieniu w pochmurne dni, rano i wieczorem.
Przeszły testy obciążeniowe śniegiem do 5400 Pa i wiatrem do 2400 Pa. Każdy moduł przechodzi dwukrotny test elektroluminescencyjny potwierdzający brak defektów

Gwarancja: 12 lat na produkt i 25 na uzysk mocy.

REC to największy europejski producent paneli słonecznych i globalny dostawca rozwiązań fotowoltaicznych. Firma została założona w 1996 roku w Norwegii, a centrum operacyjne oraz fabryka mieści się Singapurze. Zatrudnia ponad 2000 pracowników na całym świecie. REC szczyci się najniższym odsetkiem paneli wracających do fabryki z powodu wad fabrycznych wynoszącym 0,0001% (400 sztuk z 4 mln wyprodukowanych egzemplarzy).

Gwarancja: 20 lat na produkt i 25 lat na uzysk mocy.

Japoński producent elektroniki użytkowej założony w 1912 roku.

Firma Sharp, jako specjalista technologii słonecznej z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży, wniosła znaczący wkład w przełomowy postęp technologiczny. Moduły fotowoltaiczne serii NG firmy Sharp zostały opracowane z myślą o zastosowaniach wymagających wysokiej mocy. Wszystkie moduły serii ND oferują optymalną integrację systemu pod względem technicznym ekonomicznym i stanowią odpowiednie rozwiązanie dla instalacji w systemach fotowoltaicznych, zarówno typu on-grid jak i off-grid.

Stałe kontrole konsekwentnie gwarantują wysoki poziom jakości. Każdy moduł przechodzi wizualną, mechaniczną i elektryczną kontrolę. Jest to potwierdzone poprzez oryginalną tabliczkę znamionową, numer seryjny i gwarancję firmy Sharp.

Gwarancja: 10 lat na produkt i 25 lat na uzysk mocy.

Moduły fotowoltaiczne firmy Bruk-Bet Solar to sprawdzona jakość, niezawodna eksploatacja i długa żywotność.
Produkty Bruk-Bet Solar powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii do produkcji krzemowych modułów fotowoltaicznych, m.in. na sprzęcie szwajcarskiej firmy Meyer Burger.

Każdy moduł posiada indywidualny numer seryjny i jest trzykrotnie testowany na etapie produkcji. Linia produkcyjna oraz serwis gwaracyjny znajdują się Polsce co ma istotny wpływ na czas realizacji zamówień i obsługę gwarancyjną.

Gwarancja: 12 lat na elementy elektryczne i 25 lat na moc.