Jesteś tutaj: Produkty Inwertery

Inwertery

Niemiecka firma Steca to jeden ze światowych liderów w dostarczaniu rozwiązań dla fotowoltaiki, a szeroki zakres produktów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Steca wyznacza międzynarodowe standardy dla regulacji i kontroli systemów energii słonecznej.
Wysoka sprawność inwerterów przy sprawności szczytowej na poziomie 98,6% oznacza mniejsze straty energii, które są oddawane do środowiska. Dzięki temu zwiększane są uzyski. Inwertery coolcept3 nie zawierają kondensatorów elektrolitycznych, które są wymagane przy magazynowaniu energii. Takie kondensatory mogą wpływać na żywotność urządzeń elektronicznych, jak również mogą wyschnąć. W związku z tym użytkownicy inwerterów coolcept3 mogą się cieszyć dłuższą żywotnością. Dodatkowo, nowy i unikalny sposób chłodzenia wewnątrz inwertera zapewnia rozchodzenie się ciepła rozproszonego i dłuższą żywotność urządzenia.
Solidna metalowa obudowa nadaje się do instalacji na zewnątrz.

Gwarancja: 5 lat z możliwością płatnego przedłużenia na 10 i 20 lat.

Firma SAJ, której siedziba znajduje się w Chinach, powstała w 2005 roku i stała się pionierem w dostarczaniu napędów elektrycznych, technologii monitoringu, przetwarzaniu i transmisji energii odnawialnej oraz sposobów jej magazynowania. Głównymi osiągnięciami firmy SAJ są nowoczesne i niezależne innowacje technologiczne w dziedzinie energii fotowoltaicznej. Obecnie firma posiada klientów w ponad 30 krajach, zarówno w Europie  jak i na całym świecie.
Dzięki wysokiej sprawności pracy, sięgającej poziomu 97,8%, straty na przetwarzaniu energii z instalacji są minimalne.
Inwertery są bezpieczne i wytrzymałe. Aluminiowa obudowa odporna jest na korozję i sprawnie odprowadza ciepło. Wysoki stopień ochrony IP65 zapewnia odporność na trudne warunki zewnętrzne. Nadmiar ciepła usuwany jest dzięki wbudowanym wentylatorom.

Gwarancja: 5 lat, z opcją płatnego przedłużenia do 10 lat.

Huawei to światowy lider w dziedzinie technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Produkty i rozwiązania Huawei są wykorzystywane w ponad 170 krajach obsługujących ponad jedną trzecią populacji światowej.

W branży fotowoltaiki, Huawei oferuje zaawansowane technicznie inwertery, wyróżniające się wysoką jakością i niezawodnością. Przeznaczone są zarówno do mikroinstalacji, jak i do bardzo dużych instalacji.

Gwarancją długotrwałej pracy w systemie zewnętrznym jest wykorzystanie naturalnego systemu chłodzenia, bez wykorzystania zewnętrznych wentylatorów.

Gwarancja: 5 lat, z możliwością płatnego przedłużenia na 10, 15, 20 i 25 lat

SOFAR SOLAR na rynku energii odnawialnej obecny jest od 2007 roku. Producent falowników postawił na prostotę i niezawodność. Inwertery składają się z komponentów renomowanych marek.
Wysoki stopień szczelności (IP65) zapewnia, że inwerter jest całkowicie zabezpieczony przed wnikaniem pyłu oraz może być wystawiony na działanie deszczu. Daje to pewność długiej i bezawaryjnej pracy zarówno w pomieszczeniach jak i zewnątrz.

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi można na bieżąco śledzić produkcję energii elektrycznej za pośrednictwem internetu, na komputerze lub smartphonie. W przypadku braku dostępnej sieci bezprzewodowej możliwe jest podłączenie inwertera do internetu za pomocą kabla lub poprzez sieci komórkową (GSM).

Gwarancja: 10lat.

Fronius to jeden z wiodących producentów przetwornic. Falowniki austriackiej firmy to doskonałe rozwiązanie zarówno do dużych instalacji przemysłowych, jak i mini elektrowni domowych. Falowniki firmy Fronius są wydajne, niezawodne i stanowią nieodzowne serce każdej instalacji fotowoltaicznej. Klasy mocy od 1,5 do 27,0 kW umożliwiają ich zastosowanie w instalacji niemal każdej wielkości, od domu jednorodzinnego aż po instalacje wielkopowierzchniowe.

Gwarancja: 5 lat z opcją płatnego przedłużenia.

W roku 2006 firma SolarEdge stworzyła inteligentne rozwiązanie falowników fotowoltaicznych, które zmieniło sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych. Obecnie jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnej technologii energetycznej.
Poziom hałasu dostosowany do pracy w domu - brak zewnętrznego wentylatora. Sprawność na poziomie 98%. We spółpracy z optymizatorami system posiada zintegrowany monitoring na poziomie modułu.

Gwarancja: 12 lat z opcją płatnego przedłużenia na 20 i 25 lat.